Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nadwislańskie Centrum Nieruchomości

Karmelicka 13 Kraków

Mapa

513 123...

513 123 953

nadwislanskie.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie

Ogłoszenia Nadwislańskie Centrum Nieruchomości

Filtruj

5 000 zł105 m² 47 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal magazynowy produkcyjny znajdujący się w okolicy osiedla złocień. Jest to ogrzewane pomieszczenie ogrzewane za pomocą C.O. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 800 m² 526,32 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę przemysłowo usługową zlokalizowaną w kościelnikach w niedalekiej odległości ok 800m od ulicy Igołomskiej. Teren jest...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

80 zł/m²27 m² 2 160 zł

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmiemy biuro w Łagiewnikach niedaleko ronda Matecznego o powierzchni 27m2 składające się z jednego pokoju. Teren przed budynkiem jest...

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł3 800 m² 2,11 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmiemy działkę przemysłowo usługową zlokalizowaną w kościelnikach w niedalekiej odległości ok 800m od ulicy Igołomskiej. Teren jest...

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł207 m² 30 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal magazynowy ogrzewany który znajduje się na klinach. Jest to przyziemie budynku magazynowego z pochylnia umożliwiająca podjazd po...

Szczegóły ogłoszenia

9 100 zł260 m² 35 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową w okolicy tvn. Hala jest wyposażona w posadzkę niepylną oraz suwnice o udźwigu 3t. Wysokość do haka...

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł120 m² 38 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

wynajmiemy murowany budynek znajdujący się w Wieliczce niedaleko kopalni soli. Lokal składa się z części magazynowej ok 90 m2 oraz pomieszczenia...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł230 m² 28 zł/m²

Stanisław Pietrzko

Stanisław Pietrzko

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-